Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Week

Trzy niesamowite domy, projekt edukacyjny i budynek biurowy to pięć projektów, których nie możesz przegapić w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Ecole Professionnelle Vi.
Ge / Bonnard Woeffray Architectes Nowy budynek klasy Vi.
Ge / Visp College of Further Education dokonuje transformacji pod względem kontekstu i umożliwia łączenie szkół w sąsiedztwie, tworzenie kampusu szkoleniowego i integracja przyszłych warsztatów i sal gimnastycznych.
W związku z nowym budynkiem, dawny szkolny plac zabaw staje się wzorcową przestrzenią publiczną kampusu (czytaj dalej.) Plastic House / Architecture Republic Odkopano dom i stworzono przestrzeń.
Wstawianie obiektu pozwala na zamieszkanie.
Dom znajduje się na tarasie, którego podzielona część pochodzi z gruzińskiego Dublina; wielki salon na przód z mniejszymi pokojami z tyłu na półpiętrze jeden na drugim i jeden na dół z ulicy.
Projekt rozpoczyna się od usunięcia.
istniejącego przedłużenia, ścian wewnętrznych i ziemi.
doprowadzając cały dom na niższy poziom parteru.
Otwiera to objętość domu jako statek o podwójnej wysokości, pełen światła (czytaj więcej.) Dom Santa Elena / Antonio Sofan Santa Elena to wiejski obszar uprawy w górach, na wschód od Medellín w Kolumbii.
Komponuje grupę 17 małych wiosek o nazwie:.
Veredas ..
Ludzie żyjący w dolinie myślą o Santa Elenie jako o malowniczym, świeżym powietrzu o chłodnych temperaturach.
Większość terenów wokół Santa Elena, w tym piękny park przyrody Arvi, jest własnością państwa i jest chroniona (czytaj więcej.) Galilée / Studio Bellecour Architects Galilée to jeden z debiutanckich projektów realizowanych w UDZ (Urban Development Zone) Androm.
De, w Blagnac, niedaleko Tuluzy we Francji.
Szczególne miejskie szczegóły tego UDZ w Blagnac stanowiły wyjątkowy klimat dla rozwoju wysokiej jakości projektu architektonicznego.
Estetyka Galilei wynika z połączenia interpretacji tych zasad miejskich (czytaj więcej.) Dom w Ubatuba / SPBR Arquitetos Ubatuba jest jednym z najważniejszych nadmorskich miast w stanie S.o Paulo.
Ta działka o powierzchni 55m x 16m, położona na prawym końcu plaży Tenório, graniczy z brzegiem morza po jednej stronie i podnosi się na 50% zboczu wzgórza, osiągając jedynie poziom ulicy na 28 metrach.
Twarde strome wzgórze i drzewa są chronione przez prawa ochrony środowiska.
Zainspirowały one całą strategię zastosowaną w koncepcji projektu (czytaj więcej.)
[podobne: gładzie gipsowe cennik, kotły gazowe kondensacyjne ceny, maszyny pakujące ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: Domy z drewna gładzie gipsowe cennik kotły gazowe kondensacyjne ceny