Budownictwo i architektura : Konkurs “Uczniowie jutra”

Projektowanie placówek edukacyjnych stanowi główny obszar zainteresowania architektów i społeczności, w których żyją i pracują.
Według danych Narodowego Centrum Edukacji w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych było 95 726 szkół publicznych, o prawie 10 000 więcej niż w 1995 roku.
Nawet w obecnej dekoniunkturze gospodarczej Amerykański Instytut Architektów wskazuje, że projektowanie i budowa szkół reprezentuje siła napędowa opłat za wzory dla firm architektonicznych w Stanach Zjednoczonych.
Podczas gdy wzrost liczby ludności ma w kolejnych latach wyrównać, szkoły będą nadal służyć jako centrum edukacji w społeczeństwie.
Okręgi szkolne w Stanach Zjednoczonych będą musiały zacząć budować szkoły, które będą odpowiadać potrzebom ich użytkowników, których potrzeby wykraczają daleko poza kolor farby w klasie.
A te duże budynki będą również musiały zacząć korzystać z technologii i systemów budowlanych, aby zmniejszyć ich wpływ na gospodarkę i środowisko.
W szczególności szkoły podstawowe mają proste wymagania programistyczne i pozwalają na ogromną kreatywność w ramach rozwiązania projektowego.
Wyzwaniem jest stworzenie budynku, który będzie funkcjonował w najprostszy możliwy sposób dla młodych umysłów dzieci, zapewnia nowoczesne miejsce pracy dla nauczycieli i personelu oraz promuje ducha swojej społeczności.
Kawneer i AIAS dają uczniom szansę sprostania tym wyzwaniom w konkursie 2010 Schools of Tomorrow Design.
Więcej informacji na oficjalnej stronie konkursu.
Widziane w Death by Architecture.
[podobne: gładzie gipsowe cennik, olx golden retriever, praca nysa olx ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: gładzie gipsowe cennik olx golden retriever praca nysa olx