Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Obudziłeś się dzisiaj i uświadomiłeś sobie, że nie odwiedzasz nas od tygodnia.
Nie martw się, oto nasz wybór najlepszych z zeszłego tygodnia, abyś mógł szybko się przyjrzeć.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Camping Bois-noir Guest Facilities / Bonnard Woeffray Architectes Budynek recepcyjny wyrasta z sosny na środku kempingu.
Obejmuje wszystkie funkcje wspólne.
recepcja, catering i prysznice / toalety.
a także usługi niezbędne do funkcjonowania kempingu.
Materialność budynku pomaga mu wtopić się w otoczenie, a jego kompozycja brył jest zgodna z elementami terenu (czytaj więcej.) Chairama SPA / Giancarlo Mazzanti + Felipe Mesa Projekt znajduje się na tradycyjnym placu w Bogocie między dwa inne budynki z określoną normą, która określa wysokość i ogólne niepowodzenia.
Wymóg użycia jak największej powierzchni, wyznaczał regularną objętość kubatury izolowaną ze wszystkich stron z innych budynków i całkowicie wystawioną na działanie naturalnego światła.
Działania w budynku są podzielone na cztery poziomy i związane z różnymi poziomami termalnymi w Sierra Nevada w Santa Marta poprzez kształty botaniczne i zwierzęce (czytaj więcej.) Hanil Visitors Center & Guest House / BCHO Architects Celem tego projektu jest edukować odwiedzających o potencjale recyklingu betonu.
W Korei beton jest podstawowym materiałem budowlanym, dlatego konieczne jest, abyśmy zaczęli używać go ponownie, w przeciwnym razie odpad, beton, gdy budynki zostaną opuszczone i zostaną wymienione.
Centrum informacyjne jest przykładem tego, jak ponownie wykorzystać ten materiał w różnych typach konstrukcji, odlewania typów deskowania, a także technik odlewania (czytaj więcej.) Kościół Kuokkala / Lassila Hirvilammi Życzeniem parafii Jyväskylä było zbudowanie.
kościół, który wygląda jak kościół ..
Nasza propozycja była prostą, rzeźbiarską formą, w której można było pomieścić wszystkie różne funkcje kościoła.
Projekt jest.
Naszego czasu ., ale przesiąknięty wskazaniami i reinterpretacją tradycji budowania kościołów.
Budynek zorientowany na wschód i zachód stoi centralnie na placu Kuokkala, centralnym punkcie dzielnicy Jokawasky Kuokkala (czytaj dalej.) BOXEL / Studenci Detmoldera Schulea Eksperymentalny pawilon BOXEL został zaprojektowany i zrealizowany przez studentów wydziału architektury podczas ostatniego lata semestr na terenie kampusu Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Detmold.
Wyrazisty projekt Henri Schweynocha, któremu udało się zaimprowizować konkurencję, tworzy hojną scenerię przestrzenną do prezentacji, koncertów, wydarzeń i zgromadzeń na terenie kampusu (czytaj dalej.)
[podobne: wentylacja mechaniczna nawiewno wywiewna, olx nowa sól, olx tomaszów lubelski ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx nowa sól olx tomaszów lubelski wentylacja mechaniczna nawiewno wywiewna