Budownictwo wczoraj i dzis : Konkurs na port centralnego portu Whitehaven

Brytyjskie Wybrzeże Energetyczne Cumbria i Magnus Homes zapraszają do udziału w dwustopniowym, otwartym konkursie Open Design, obejmującym około 10 milionów funtów na rozwój mieszany, w widocznym miejscu z widokiem na port Whitehaven.
Ta 2600 m2 powierzchni znajduje się w fantastycznej scenerii przy porcie Whitehaven i stanowi jedną z najbardziej imponujących obecnych możliwości rozwoju w Cumbrii.
W ciągu ostatniego dziesięciolecia dawny port roboczy został przekształcony w kwitnącą przystań dla jednostek rekreacyjnych, przy znacznych inwestycjach w związane z tym ulepszenia sfery publicznej.
Przebudowa terenu stwarza szansę na kontynuację tej regeneracji poprzez wkład czynnej pierzei portowej, z lepszymi wizualnymi i pieszymi połączeniami z centrum miasta.
Konkurs na projekt jest otwarty, ale nie ogranicza się do: architektów, projektantów, artystów, projektantów produktów i pokrewnych dyscyplin.
Fundacja Architektura zachęca zespoły projektowe do proponowania elastycznych i innowacyjnych, ale możliwych do zrealizowania projektów dla tej trwałej struktury.
Aby uzyskać więcej informacji, wejdź na oficjalną stronę konkursu.
Widziane w Death by Architecture.
[hasła pokrewne: drzwi chowane w ścianę, zbiornik buforowy, żeliwo szare ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: drzwi chowane w ścianę zbiornik buforowy żeliwo szare