Kącik architekta – Ekspozycja “Eksperymentalny rozwój” Arik Levy

Lorenzo Ceretta Fundacja Bisazza wystawia obecnie specjalną instalację architektoniczną autorstwa Arika Levy, która będzie dostępna do 21 grudnia w Vicenzy.
Wystawa poświęcona izraelskiemu projektantowi Arikowi Levy, zatytułowana Eksperymentalny wzrost , obejmuje strukturalną modyfikację architektury Fundacji, makroinstalację Rock Chamber i wideo stworzone specjalnie na potrzeby wydarzenia, zatytułowane Virtual Truth.
Więcej zdjęć i informacji na temat wystawy po przerwie.
Projekt Arik Levy dla Fundacji Bisazza koncentruje się wokół Kamiennej Kamieni, ważnej rzeźby, która stanie się częścią Stałej Kolekcji, gdzie będzie się mieściła w nowej sali, której część została zaprojektowana i zaprojektowana specjalnie przez artystę samego siebie.
Po raz pierwszy od otwarcia Fundacji Bisazza artysta nie tylko umieścił swoją nazwę na instalacji dla Fundacji, ale jego projekt wpłynie również na samą architekturę przestrzeni.
.
Lorenzo Ceretta W nowej sali poświęconej Levy wystawiona zostanie wystawa / instalacja, dzięki której artysta będzie mógł prześledzić twórczą ewolucję Kamiennej Skały i geometryczny aspekt jej materiału poprzez projekcję oryginalnego wideo zatytułowanego Virtual Truth.
Wideo to interaktywna instalacja, w której ludzie będą się kontaktować z przestrzenią i projekcją, która zmieni się i zmieni w zależności od ruchu, jaki wykonują.
.
Lorenzo Ceretta Maria Cristina Didero, dyrektor Fundacji, stwierdza:.
Ekspozycja The Experimental Growth autorstwa Arik Levy to pierwszy projekt poświęcony współczesnemu projektowi, który zostanie w całości wyprodukowany przez Fundację Bisazza.
Arik Levy wymyślił dla nas imponującą i imponującą instalację, dzieło o ogromnym zakresie, które wzmocni Permanentną kolekcję Fundacji.
Zleciliśmy także firmie Levy wyprodukowanie wirtualnej prawdy, interaktywnego wideo, z którym publiczność będzie mogła reagować, a my daliśmy mu carte blanche, aby przyniósł własną zmianę, modyfikując architekturę Fundacji, aby aktywować nowy mechanizm dialogu z przestrzenie instytucji.
Dla publiczności będzie to kolejna ekscytująca okazja, aby odkryć dzieło jednego z największych projektantów życia w Fundacji Bisazza ..
.
Lorenzo Ceretta Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj.
[podobne: olx tomaszów lubelski, drzwi balkonowe przesuwne cena, wentylacja mechaniczna nawiewno wywiewna ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: drzwi balkonowe przesuwne cena olx tomaszów lubelski wentylacja mechaniczna nawiewno wywiewna