Nowoczesna architektura : Port lotniczy Denver South Terminal / Santiago Calatrava

LLC Hiszpański architekt Santiago Calatrava zaprezentował swoje wstępne projekty dotyczące programu modernizacji terminalu południowego w Denver International Airport (DIA).
Koncepcja przebudowy nie tylko zwiększy łączność i funkcjonalność portu lotniczego, ale także stworzy ponad 6 600 miejsc pracy.
Projekt jest jednym z największych w kraju.
Obejmuje on budowę sygnaturowego mostu kolejowego, terminalu kolejowego, centrum konferencyjno-konferencyjnego z 500 pokojami oraz wielofunkcyjnego placu miejskiego z detalami i koncesjami.
Stacja kolejowa, plac i hotel utworzą wysoce zintegrowany i dynamiczny kompleks, położony bezpośrednio na południe od terminalu Jeppeson.
Moim celem w projektowaniu stacji kolejowej przylegającej do tak charakterystycznej struktury jak Terminal Jeppesona było uzupełnienie jej o projekt niezależnej tożsamości i jednakowej jakości.
Mam szczerą nadzieję, że wizja wyrażona w tej propozycji nie tylko będzie szanować i uzupełniać istniejącą architekturę, ale umożliwić Międzynarodowemu Portowi Lotniczemu w Denver nadal służyć jako punkt orientacyjny przez wieki. , powiedział Calatrava.
Jako, że międzynarodowe lotnisko w Denver nadal zwiększa swoją rolę silnika ekonomicznego dla miasta i hrabstwa Denver i stanu Kolorado, przekształci się w mikro-miasto o zwiększonym potencjale dochodowym.
Nowe centrum hotelowo-konferencyjne to kluczowe elementy tego nowego projektu, wraz z obywatelskim placem, który zapewnia restauracje i komercyjny handel detaliczny, a także miejsce na specjalne programy, w tym wystawy, targi sztuki i inne wydarzenia specjalne.
na lotnisku
[więcej w: nobili, dachówka cementowa cena, klimatyzacja precyzyjna ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dachówka cementowa cena materiały dydaktyczne dla szkół podstawowych nobili