Posts Tagged ‘domki drewniane producent’

Nowoczesna architektura : Port lotniczy Denver South Terminal / Santiago Calatrava

Tuesday, May 8th, 2018

LLC Hiszpański architekt Santiago Calatrava zaprezentował swoje wstępne projekty dotyczące programu modernizacji terminalu południowego w Denver International Airport (DIA).
Koncepcja przebudowy nie tylko zwiększy łączność i funkcjonalność portu lotniczego, ale także stworzy ponad 6 600 miejsc pracy.
Projekt jest jednym z największych w kraju.
Obejmuje on budowę sygnaturowego mostu kolejowego, terminalu kolejowego, centrum konferencyjno-konferencyjnego z 500 pokojami oraz wielofunkcyjnego placu miejskiego z detalami i koncesjami.
Stacja kolejowa, plac i hotel utworzą wysoce zintegrowany i dynamiczny kompleks, położony bezpośrednio na południe od terminalu Jeppeson. …read more

Budownictwo i architektura : Ambasada Republiki Czeskiej w USA / Twój budynek tutaj

Tuesday, May 8th, 2018

Dzięki uprzejmości Twojego budynku Tutaj Twój budynek podzielił się z nami swoim zgłoszeniem do Konkursu Nowa Ambasada Republiki Czeskiej w USA.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Projekt był konkursem o nową Ambasadę Republiki Czeskiej w Stanach Zjednoczonych.
Jako taki miał reprezentować kulturę i ducha tego kraju za granicą.
Naszym pierwszym celem było stworzenie projektu odpowiedniego pod względem wielkości i charakteru dla otoczenia. …read more

Budownictwo wczoraj i dzis : Rozpoczęcie Biblioteki Architektury

Tuesday, May 8th, 2018

Leo Shieh Gdy długie lata dobiegają końca, studenci architektury z całego świata będą wracać na swoje uniwersytety i przygotowywać się do kolejnych projektów studyjnych.
Podczas gdy nadchodzący semestr pozwoli uczniom opanować najnowsze programy do modelowania cyfrowego i doskonalić ich umiejętności modelowania fizycznego, nie należy pomijać wartości czytania książek architektonicznych (niezależnie od tego, czy są to odniesienia, teoria itp.).
Znaleźliśmy kilka list książek, które są sklasyfikowane jako.
Podstawowe informacje.
dla każdego studenta architektury. …read more

Architektura i nowoczesne budownictwo – Międzynarodowe warsztaty Berlin Laboratory

Tuesday, May 8th, 2018

Żadne inne miasto nie było tak entuzjastyczne jak Berlin w eksperymentowaniu z trybami życia.
Od masowych mieszkań do wysoce indywidualistycznych wizji życia i skrajnych reżimów komunalnych, Berlin już dawno przekroczył granice tego, co znaczy żyć razem.
Nowe formy organizacyjne mieszkania, w połączeniu z alternatywnymi metodami realizacji, stanowią obecnie wyzwanie dla roli architekta i lokalnych władz w procesie dostarczania mieszkań dla miasta.
Podczas tego intensywnego warsztatu uczestnicy będą pracować zarówno w laboratorium / pracowni i terenie / mieście, ponownie analizując istniejące eksperymenty w mieszkaniu, jak i społeczne ideały, które je kształtują.
Poszukując nowych sposobów życia, uczniowie wykorzystają nowe obliczeniowe i oparte na regułach systemy projektowe, aby opracować prototypowe formy mieszkania właściwe dla Berlina. …read more