Posts Tagged ‘domki letniskowe drewniane’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Los Angeles Cleantech Corridor and Green District Competition

Tuesday, May 8th, 2018

Południowo-Kalifornijski Instytut Architektury (SCI-Arc) i Gazeta Architekta uruchamiają dziś Korytarz Czystego Technika w Los Angeles i Konkurs Zielonych Dystryktów.
Konkurs prosi architektów, architektów krajobrazu, projektantów, inżynierów, urbanistów, studentów i specjalistów ochrony środowiska, aby stworzyć innowacyjną wizję miejską dla Los Angeles.
CleanTech Corridor, długa na kilka mili strefa rozwoju na wschodnim skraju centrum LA.
Konkurs, który oferuje ponad 11 000 $ nagrody pieniężnej, jest prezentowany w Biurze Burmistrza Los Angeles oraz Agencji Przebudowy Społeczności Los Angeles, która ustanowiła Korytarz Czystych Techników.
Prosi uczestników o wyjście poza zastosowania przemysłowe; tworzenie zintegrowanej gospodarki gospodarczej, mieszkalnej, czystej energii i kultury dla miasta poprzez strategie architektoniczne i miejskie. …read more

Architektura i nowoczesne budownictwo – ADEPT wygrywa konkurs Biblioteki Dalarna

Tuesday, May 8th, 2018

ADEPT Architekci Sou Fujimoto Duńscy architekci ADEPT Architekci, wraz z imponującą grupą współpracowników, zostali wyróżnieni I nagrodą w konkursie na bibliotekę Dalarna w Szwecji.
Zespół obejmuje Sou Fujimoto (Japonia, zobacz wszystkie jego projekty, które wcześniej pojawiły się w AD), Topotek1 (Niemcy), Ramb.
Ll A / S (Dania) i Bosch & Fjord (Dania).
Nowa biblioteka, umieszczona centralnie w kampusie uniwersyteckim Dalarna, jest zorganizowana jako.
Spirala wiedzy. …read more

Budownictwo i architektura : Kabiny spiralne / Vazio S / A

Tuesday, May 8th, 2018

Dzięki uprzejmości Vazio S / A Tego lata firma V & A zamówiła siedmiu architektów na czele eksperymentalnego projektu, aby stworzyć swoje pierwsze zbudowane struktury w Wielkiej Brytanii (patrz struktura Rintala Eggertsson Architekci tutaj).
Budowle są instalowane w wielu miejscach w krajobrazie Muzeum i zaprojektowane są jako wciągające przestrzenie.
miejsca zarówno spotkania, jak i refleksji.
gdzie odwiedzający mogą uciec od chaosu codzienności i bezpośrednio doświadczyć architektury z pierwszej ręki.
19 architektów zostało zaproszonych do składania propozycji, których projekty i modele są prezentowane w Galerii Architektury V & A + RIBA. …read more

Schemat pracy najprostszego gaznika

Wednesday, February 21st, 2018

Schemat pracy najprostszego gaźnika. Paliwo ze zbiornika poprzez filtr-osadnik przechodzi do komory pływakowej . Dzięki istnieniu pływaka i zaworu iglicowego, utrzymywany jest stały poziom paliwa w komorze pływakowej. Po wypływie części paliwa przez otwór wylotowy , pływak opuszcza się wraz z zaworem iglicowym i paliwo ze zbiornika dopływa do komory pływakowej. Większa ilość paliwa niż potrzeba do uzupełnienia określonego poziomu nie może dopływać do komory pływakowej, ponieważ pływak unosząc się zakryje otwór wlotowy przy pomocy zaworu iglicowego i dopływ paliwa zostanie przerwany. …read more