Posts Tagged ‘domki ogrodowe narzędziowe’

Budownictwo i architektura : Tehran Business Hotel / Bonsar Architecture Studio

Tuesday, May 8th, 2018

Dzięki uprzejmości Bonsar Architecture Studio Iran Bonsar Architecture Studio podzielił się z nami swoją propozycją konkursu Tehran Business Hotel, za który otrzymali pierwszą nagrodę.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Teheran Business Hotel był prywatnym konkursem, który odbył się wiosną 2010 roku.
Pomimo rutynowych zawodów proces uzyskania pozwolenia na budowę został wykonany przed jego rozpoczęciem.
Ponieważ właściciele nie byli zadowoleni z projektu, postanowili rozpocząć konkurencję, aby uzyskać lepszą. …read more

Nowoczesna architektura : Port lotniczy Denver South Terminal / Santiago Calatrava

Tuesday, May 8th, 2018

LLC Hiszpański architekt Santiago Calatrava zaprezentował swoje wstępne projekty dotyczące programu modernizacji terminalu południowego w Denver International Airport (DIA).
Koncepcja przebudowy nie tylko zwiększy łączność i funkcjonalność portu lotniczego, ale także stworzy ponad 6 600 miejsc pracy.
Projekt jest jednym z największych w kraju.
Obejmuje on budowę sygnaturowego mostu kolejowego, terminalu kolejowego, centrum konferencyjno-konferencyjnego z 500 pokojami oraz wielofunkcyjnego placu miejskiego z detalami i koncesjami.
Stacja kolejowa, plac i hotel utworzą wysoce zintegrowany i dynamiczny kompleks, położony bezpośrednio na południe od terminalu Jeppeson. …read more

Nowoczesna architektura : World Sustainability Center / Studio Shift

Tuesday, May 8th, 2018

Propozycja Shift Studio Shift dla World Sustainability Center w Afsluitdijk, Holandia oferuje elastyczne środowiska, w których można umieścić edukacyjne narzędzie ochrony zarówno dla studentów i naukowców, jak i dla ogółu społeczeństwa.
Silny kompleks geometryczny podkreśla różne połączenia w skali makro, odnosząc się do innych głównych metropolii, infrastruktury, obiektów edukacyjnych i systemów parków, a także do skali mikro poprzez połączenie własnej nowej strefy wpływów.
z najbliższą społecznością.
Więcej zdjęć, schematy, rysunki i informacje po przerwie.
Uznawany za mikser . …read more

SYSTEM ZASILANIA SILNIKA

Tuesday, February 20th, 2018

SYSTEM ZASILANIA SILNIKA Zasada działania. Podstawowym zadaniem systemu zasilania w silnikach gaźnikowych, jest przygotowanie i podanie do cylindrów silnika mieszanki roboczej składającej się z paliwa i powietrza. Urządzenia systemu zasilania. Paliwo ze zbiornika poprzez osadnik i powietrze atmosferyczne poprzez filtr powietrzny , przechodząc do specjalnego urządzenia zwanego gaźnikiem, gdzie paliwo rozpyla się i mieszając się w określonym stosunku z powietrzem, tworzy mieszankę roboczą. Mieszanka paliwowa przechodzi z gaźnika poprzez rury ssące do cylindrów silnika. …read more