Posts Tagged ‘domy z drewna cena’

Budownictwo wczoraj i dzis : Hotel South West Konkurs na konkurs / Henn Architects

Tuesday, May 8th, 2018

Dzięki uprzejmości Henn Architects Henn Architects zdobył drugą nagrodę w międzynarodowym konkursie na zaprojektowanie nowego hotelu South West w Pekinie w Chinach.
Propozycja została zaprojektowana przez Henn Architects Design & Research Studio HENNStudioB.
Po przerwie możesz zobaczyć więcej zdjęć i opis architekta.
Kontekst Strona hotelu South West znajduje się obok dużego węzła komunikacyjnego w zachodniej Fourth Ring Road i Lianhua Road w Pekinie.
Projekt jest wielofunkcyjnym kompleksem budynków, integrującym trzy główne programy: hotel, handel i biuro. …read more

Architektura i nowoczesne budownictwo – Stadion piłkarski Valerenga / NBBJ & LINK signatur AS

Tuesday, May 8th, 2018

NBBJ & LINK signatur AS NBBJ wraz z norweskimi architektami LINK signatur AS i Multiconsult wygrały konkurs na projekt nowego stadionu Valerenga Football Club w Oslo w Norwegii.
Po przerwie możesz zobaczyć więcej zdjęć i opis architekta.
Wygrywając konkurs na nowy stadion drużyny Valerenga Football Club, zespół NBBJ / Link-Signatur / Multiconsult zaprojektował 22 000 miejsc siedzących oprócz Master Planu dla całej witryny: stadion, obiekty użyteczności publicznej i do 100 000 metrów kwadratowych rozwoju komercyjnego.
Stadion został zaprojektowany z możliwością powiększenia do 35 000 miejsc w przypadku pomyślnej licytacji w rozgrywkach lig europejskich w Norwegii i został zaprojektowany jako spełniający standardy UEFA.
Ponieważ stadion nie zostanie początkowo w pełni zbudowany, nowy stadion VIF został zaprojektowany tak wydajnie i ekonomicznie, jak to tylko możliwe, dla początkowej pojemności 22 000 miejsc. …read more

Budownictwo i architektura : Konkurs “Uczniowie jutra”

Tuesday, May 8th, 2018

Projektowanie placówek edukacyjnych stanowi główny obszar zainteresowania architektów i społeczności, w których żyją i pracują.
Według danych Narodowego Centrum Edukacji w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych było 95 726 szkół publicznych, o prawie 10 000 więcej niż w 1995 roku.
Nawet w obecnej dekoniunkturze gospodarczej Amerykański Instytut Architektów wskazuje, że projektowanie i budowa szkół reprezentuje siła napędowa opłat za wzory dla firm architektonicznych w Stanach Zjednoczonych.
Podczas gdy wzrost liczby ludności ma w kolejnych latach wyrównać, szkoły będą nadal służyć jako centrum edukacji w społeczeństwie.
Okręgi szkolne w Stanach Zjednoczonych będą musiały zacząć budować szkoły, które będą odpowiadać potrzebom ich użytkowników, których potrzeby wykraczają daleko poza kolor farby w klasie. …read more

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Recommends: Best of the Week

Tuesday, May 8th, 2018

Trzy niesamowite domy, projekt edukacyjny i budynek biurowy to pięć projektów, których nie możesz przegapić w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Ecole Professionnelle Vi.
Ge / Bonnard Woeffray Architectes Nowy budynek klasy Vi.
Ge / Visp College of Further Education dokonuje transformacji pod względem kontekstu i umożliwia łączenie szkół w sąsiedztwie, tworzenie kampusu szkoleniowego i integracja przyszłych warsztatów i sal gimnastycznych. …read more